Dodano: 2015-06-07 20:39   |   Dodał: a.jakubowski (Arkadiusz Jakubowski)   |   Kategoria: Aktualności

ciężarowki na Zatorzu

Gdzie te zakazy?

Pan Antoni, choć mieszka na leszczyńskim Zatorzu, lubi wiedzieć co się w całym mieście dzieje. A że nigdzie nie ma lepszych informacji niż u samego źródła, czyli w urzędzie, to Bogu dziękuje, że się  korzystać z Internetu nauczył. Często zagląda na samorządową stronę www i tam szuka wiadomości. A ostatnio to jedna wiadomość szczególnie go zainteresowała, bo w tytule zauważył słowo „Zatorze” i w myślach nawet sobie dodał „ukochane”. Ale im dłużej czytał, tym mniej rozumiał i więcej pytań sobie zadawał.

A ostatnie brzmiało tak: po co na oficjalnej stronie urzędu zamieszczać coś, z czego wynika głównie, że urzędnicy zrobili to, co chcieli mieszkańcy, a  KONKRETÓW jak na lekarstwo?  Ktoś mógłby powiedzieć, że to zwykły pijar jest i nic więcej, ale pan Antoni nie z tych jest, więc tak sobie wcale nie pomyślał. Odsyła za to wszystkich tutaj:

http://www.leszno.pl/Na_Zatorzu_mniej_ciezarowek,11966.html

i dodaje, że, jako mieszkaniec Zatorza, bardzo by się chciał dowiedzieć, jak teraz te ciężarówki przez Zatorze jeżdżą? A ten kierowca, co się tak ładnie wypowiada dla urzędu, gdzie tej drogi nadkłada? A tak w ogóle to pan Antoni pyta, o które wjazdy z Wolińskiej chodzi: w Wyszyńskiego, Obotrycką, Lubuską czy w Święciechowską? Czy o wszystkie? Nie żeby o siebie się martwił, ale o znajomego, co ma Stara i do koleżanki nim  czasami na huby święciechowskie podjeżdża. Jak on się tam teraz do niej dostanie? W ogóle?

Arkadiusz Jakubowski

 


Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza do tej publikacji.