O naszej redakcji

"Reporter Leszczyński" to darmowa gazeta, dwutygodnik ukazujący się w Lesznie, Kościanie, Gostyniu i Rawiczu oraz w powiatach: leszczyńskim, gostyńskim, kościańskim i rawickim. "Reporter" jest dostępny w prawie 400 stałych punktach (ich pełną listę znajdziecie Państwo w zakładce KOLPORTAŻ).
Zachęcamy też do darmowego pobrania numerów (bieżącego i wszystkich archiwalnych) naszego czasopisma z naszej strony www.reporterleszczynski.pl.
"Reporter Leszczyński" jako jedyna gazeta w Lesznie i regionie proponuje pogłębione, obszerne reportaże, wywiady i relacje.

 

Nas się czyta, a nie przegląda!

"Reporter Leszczyński" to gazeta, która nie epatuje agresją, tanią sensacją, nienawiścią, golizną. Piszemy o ludziach, którym warto poświęcać miejsce na łamach, bo robią coś ciekawego i dobrego, bo można nauczyć się od nich optymizmu i patrzenia na świat z życzliwością, bo mogą być przykładem do naśladowania. Piszemy nie tylko o sprawach wielkich, ale także tych małych, z których składa się codzienne życie. Na życie staramy się patrzeć z różnych punktów widzenia. Chcemy być gazetą, którą czytają i starsi i młodsi. A jedni i drudzy z zaciekawieniem.

 

Jednego w naszym czasopiśmie Państwo nie znajdziecie: ogłoszeń i reklam o zabarwieniu erotycznym. "Reporter Leszczyński" jest wprawdzie gazetą, która utrzymuje się wyłącznie z reklam, ale akurat na takich nie chcemy zarabiać. Zapraszamy za to wszystkich innych reklamodawców. Nasza siła to nie tylko dobre, ciekawe teksty, ale też nakład 35 tysięcy egzemplarzy i dobrze ułożony kolportaż. Naszym atutem jest również oferta reklamowa. Jesteśmy tani, ale jednocześnie profesjonalni i otwarci na propozycje niekonwencjonalnych rozwiązań promocyjnych. Możemy Państwu pomóc w przygotowaniu całej kampanii reklamowej na terenie regionu leszczyńskiego. Jesteśmy pewni, że warto czytać "Reportera Leszczyńskiego" i warto się w nim ogłaszać.